Centrum Szkolenia Kadr PARTNER

Your PARTNER in success

Organizacja szkoleń

wysoki poziom merytoryczny
rzetelna wiedza ekspercka
aktualność treści
atrakcyjna forma

Szkolenia z dofinansowaniem BUR

Jednym z kluczowych elementów dobrze prosperującego biznesu, są profesjonalni pracownicy. Obecnie na rynku pracy, panuje tendencja do stałego poszerzania kompetencji w ramach wykonywanego zawodu, ale także zdobywania nowych umiejętności, będących dodatkowym atutem przy zatrudnieniu, czy staraniach o awans. Naprzeciw temu wyzwaniu, wychodzą specjalistyczne firmy, oferujące wachlarz kompletnych kursów pełnopłatnych, jak i tych, pokrywanych częściowo ze środków publicznych. Przez to też większa ilość osób ma możliwość zdobywania wiedzy z wybranych zakresów tematycznych.

Firma CSK Partner jest właśnie jedną, z wielu prowadzących ofertę branżową. Znajdziemy tu opcje, dostępne w formie zarówno otwartej, jak i zamkniętej, w wersji stacjonarnej oraz online. Rzetelne i wiarygodne, merytoryczne szkolenia kadr to nasza główna specjalność. Jako że istniejemy od 2013 roku, udało nam się zdobyć cenne doświadczenie, które teraz pragniemy Państwu z radością przekazywać. Mnogość szkoleń z dofinansowaniem pozwala nam na zindywidualizowanie programu i jednocześnie wpływa pozytywnie na końcowy wynik. W CSK Partner nawet 80 % kosztów dowolnego punktu z oferty, gwarantuje Baza Usług Rozwojowych (BUR).

Szkolenia z dofinansowaniem zyskują ostatnimi czasy na popularności, dlatego chcemy zwrócić Państwa szczególną uwagę na ten właśnie mocny punkt naszej działalności. Jeżeli zaś chodzi o doradztwo, świadczymy usługi prawne z obszaru reklamacji, dotyczące umów i kontraktów, z branży transportowej, audyty i doradztwo w zakresie legalności zatrudnienia cudzoziemców.

Zapraszamy również do skorzystania ze wsparcia przy zarządzaniu zespołem technicznym, a także interwencji wsparciowych i antystresowych.

Sprawdź nasze szkolenia z dofinansowaniem!

Centrum Szkolenia Kadr Partner

22 378 26 69

ul. Nowogrodzka 31

Warszawa

biuro@csk-partner.pl

Newsletter

.

.

Scrolling text a... Scrollllllllllllllllling text b... Scrolling text c... Scrolling text d...

Szkolenia techniczne

„Profesjonalne szkolenia dla kadr inżynierskich i technicznych branż przemysłowych”

Szkolenia menedżerskie

„Dla menedżerów, liderów i kierowników zespołów rozwijające kompetencje osobiste i umiejętności zarządzania”

Szkolenia z Tomaszem Piotrem Sidewiczem

„Nauka przez praktykę – ucz się w konwencjonalny sposób”

Szkolenia dofinansowane

„Baza usług rozwojowych / KFS”