Agnieszka Michalska – Rechowicz

Trener rozwoju zawodowego, certyfikowany Praktyk Rozwoju (CIPD, HAS) oraz Coach (ICC/ICF/POY) kompetencji zawodowych i życiowych – rozwój i szkolenia, zarządzanie i współdziałanie w zespole, wellbeing i zarządzanie stresem, mentoring oraz coaching w biznesie. Jest certyfikowanym trenerem Coaching Clinic® – międzynarodowego szkolenia dla menedżerów w zakresie wykorzystywania umiejętności coachingowych w biznesie. Od 10 lat Wykładowca na South Bank University w Londynie oraz Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu oraz Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie.

Agnieszki pasja do wellbeing – zdrowego stylu życia i pracy – ma odzwierciedlenie w projektach, które realizuje. W 2016 wspierała realizację kompleksowych programów wellbeing w luksusowym ośrodku na Kostaryce (The Retreat Costa Rica), gdzie prowadziła sesje relaksacji oraz sesje rozwojowe Life Coaching dla klientów poszukujących spokoju, witalności i równowagi życiowej. Współautorka książki o stresie i wypaleniu zawodowym.

Od 13 lat specjalizacja w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi w rolach HR Biznes Partner dla sektora korporacji i MŚP oraz Managera ds. szkoleń w międzynarodowej korporacji odpowiedzialnego za szkolenia dla kilku tysięcy pracowników. Obecnie prowadzi własną praktykę SEDNA Consulting realizując projekty w Polsce, Wielkiej Brytanii i Kostaryce. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach i University of Luton w Wielkiej Brytanii.

Zrealizowane projekty/ współpraca min.: The Retreat Costa Rica, MBank/ BRE Bank, ING Bank Śląski, BZWBK, Santander Bank, Krajowa Izba Doradców Podatkowych, Euroglas ,HAKO POLSKA, Huta Cynku, Grupa Azoty, Scholz & Friends , Optopol/ Canone, Talent Exact/ IKEA, DMC Poland, MCE Stangl, URSA Grupo Uralita , ATRIA Polska, FF Fracht, Trans Południe oraz Corporate Coach U, SMG KRC, WYG International i Edupartners.